Çağrı Merkezi 444 22 92 Destek Hattı 0533 650 66 25 E-Mail [email protected] ONLINE SHOP

Hakkımızda

GÜRBÜZ GRUP, 50 şube ve 450 kişiye yakın çalışanı, İstanbul’un dört bir yanındaki satış ve satış sonrası şirketleri ve bayiliğini yaptığı onbeşe yakın dünyanın seçkin markalarıyla  (Bosch, Siemens,Miele,Gaggenau,LG,Electrolux,Philips,Mitsubishi Electric Klima) Elektronik, Beyaz Eşya, Ankastre, Küçük Ev Aletleri, Klima, Satış, Sevkiyat, Servis, Bakım merkezlerinde ürün ve hizmet sunmaktadır.

İş ilişkisinde olduğu tüm çevrelerde oluşmuş olan saygın ve güçlü firma imajını, aidiyet duygusu yüksek, dürüst ve çalışkan personeliyle sürdürme amacında olan GÜRBÜZ GRUP'un ileriye dönük stratejisi dayanıklı tüketim satış ve satış sonrası servis sektörlerinde yurtiçi satışlarını dengeli bir şekilde arttırmaya devam etmek kazanmış olduğu deneyimi , sektörün diğer alanlarına yaymak , faaliyetlerini kararlılıkla sürdürmektir. Hedefimiz müşterilerimize dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ürünleri fiyat değer ilişkisi içinde sunmak ve firma referansımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tutan GÜRBÜZ GRUP farkı yaratan en önemli kaynağının, çalışanları olduğu bilinciyle bir taraftan geçmişiyle övünürken, diğer taraftan geleceğe güvenle ve gururla bakmaktadır.

Vizyon & Misyonumuz

 • Fark yaratarak sektörümüzde tek adres olmak.
 • Kendi ihtiyaçlarını belirlemede müşterilerimize öncülük etmek.
 • Ürünlerimizin satış ve servis hizmetlerini seçkin bir organizasyonla sağlamak.
 • Evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmak.
 • Pazarın ihtiyacı olan ürün ve sistemleri müşterilerimize ulaştırmak.
 • Yüksek hizmet kalitesini standard hale getirmek.

Tarihçe

GÜRBÜZ GRUP 1982 yılında GÜRBÜZ SERVİS olarak kuruldu. Dünyanın seçkin beyaz eşya, ankastre, ve küçük ev aletleri markalarının yetkili servis hizmetini vererek iş yaşamına başladı. GÜRBÜZ SERVİS’in 1998 yılından itibaren GÜRBÜZ TİCARET, GÜRBÜZ KLİMA firmalarımızın da birleşmesiyle bugünkü GÜRBÜZ GRUP ortaya çıktı.

GÜRBÜZ GRUP bünyesinde 400 personelden fazla çalışanı olan satış, servis,sevkiyat,finans ve yönetim birimleri ile 47 noktada aynı anda hizmet veren güçlü bir firmadır.Hali hazırda sadece İstanbul genelinde müşteri sayımız bir milyon üzeridir. Bilinirliliğimiz müşteri memnuniyeti hassasiyetimizle her geçen gün büyük bir ivme ile artmaktadır.

Neden GÜRBÜZ GRUP?

 • Müşterilerimize aynı çatı altından dünyanın lider markaları da dahil olmak üzere farklı marka seçeneklerini,
 • Kaliteli, ekonomik, teknolojik ürün seçenekleriyle farklı fiyat alternatiflerini, Uygun ödeme koşullarını,
 • Sattığımız ürünlerin kalitesine bağlı olarak ürün garanti sürelerini,
 • 1982 yılından beri sektör deneyimiyle, konusunda uzman satış ve servis ağını,
 • GÜRBÜZ GRUP güvencesi,
 • Kapı kapı dolaştırmadan, bir defada ve kolaylıkla sunduğumuz için GÜRBÜZ GRUP,
 • Tek Adrestir, olmaya da devam edecektir.
GÜRBÜZ GRUP
8 +
Servis Noktası
50 +
Şube
562.000 +
Mutlu Müşteri
75 +
Servis Aracı
Temel İlkelerimiz
1982'den beri sektördeki kalitemizi temel ilkelerimize borçluyuz.
Hizmet
Politikamız

Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek, GÜRBÜZ GRUP ilkelerinin temelidir.

Tam
Hizmet

GÜRBÜZ GRUP için hizmet, satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrasında devam eden bir bütündür.

Müşteri
Memnuniyeti

.Sektörünün lideri olarak ihtiyaçlar için en uygun çözümleri üretirken müşterilerimizin konfor ve mutluluğunu ön planda tutarak çalışırız.

GÜRBÜZ GRUP Organizasyon
GÜRBÜZ GRUP Organizasyon Şeması

H.Şaban Gürbüz

Yönetim Kurulu Başkanı


Nilay Gürbüz

Yönetim Kurulu Başkan Yard.

Elektronik, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve klima satış, sevkiyat ve servis hizmetlerinde 1982'den beri istikrar kalite ve güvenin gerçek adresi.